Чи є у світі речі, які дітям подобаються більше, ніж їсти самі? Адже це один із перших кроків до самостійності та дорослішання. Однак це може бути настільки ж стресовим, як і хвилюючим для батьків, особливо коли їжа розкидана по всьому будинку. На щастя, в IKEA є вихід для цих важких часів - серія продуктів KALAS!

IKEA KALAS - це серія кольорового пластикового посуду та столових приладів, створених спеціально для дітей. Розроблена відомим дизайнером Хенріком Преутцем, ця серія ідеально підходить для маленьких дітей, які вчаться годувати самостійно. Адже, як говорить стара мудрість: «практика робить досконалого», а з серією KALAS маленькі рученята отримають чудову можливість потренуватися!

 

Першим продуктом серії KALAS стали чашки. Кожна чашка доступна в упаковці по 6 штук, об’ємом 230 мл і в різних пастельних кольорах. Жовтий, білий, рожевий, сірий, блакитний і зелений - кожна дитина зможе вибрати свій улюблений колір! Ці яскраві та веселі чашки стійкі до ударів і їх зручно тримати, що робить їх ідеальними для малюків, які схильні розливати та псувати речі.
Пряме посилання на придбання чашок KALAS: Чашки IKEA Kalas


Ще одним продуктом серії Ікеа KALAS є тарілки. Доступні в упаковці по 6 штук, кожна пластина має діаметр 19 см і доступна в різних пастельних кольорах — рожевому, блакитному, жовтому, білому, сірому та зеленому. Тарілки мають високий край, що полегшує вашій дитині черпати їжу, вони стійкі до ударів і їх зручно тримати.
Пряме посилання на придбання тарілок KALAS: Тарілки IKEA Kalas

 

Миски - ще один продукт із серії KALAS, ідеальний для маленьких дітей, які вчаться їсти самостійно. Поставляється в упаковці по 6 штук, кожна чаша має діаметр 12 см і поставляється в різних пастельних кольорах: жовтому, білому, блакитному, рожевому, сірому та зеленому. Миски можна складати один на один, що зменшує простір для зберігання, стійкі до ударів і їх зручно тримати.
Тут ви можете знайти миски KALAS: Миски IKEA Kalas

 

Набір столових приборів IKEA KALAS складається з 18 предметів, у 6 колірних варіантах. Кожен набір містить ложку, ніж і виделку красивих пастельних кольорів: м'ятний, жовтий, фіолетовий і синій. Столові прилади зручно тримати в маленьких дитячих ручках, а лезо ножа має зубчастий край, що полегшує різання дитини. Це ідеальний набір для будь-якої дитини, яка вчиться їсти самостійно.
Столові прилади KALAS ви можете знайти в нашому магазині тут: Набір столових приборів IKEA Kalas

 

Останній продукт серії KALAS - ложки. Доступна в упаковці по 4 ложки, кожна ложка має різні пастельні кольори – м’ятний, жовтий, фіолетовий і синій. Ці барвисті, ударостійкі ложки, які легко тримати, ідеально підходять для малюків, які навчаються їсти самостійно. Більше того, вони схвалені для контакту з харчовими продуктами та виготовлені з того самого нешкідливого матеріалу, який використовується у дитячих пляшечках, одноразових підгузках і коробках для їжі.
Тут ви можете знайти ложки KALAS: Ложки IKEA Kalas

 

Серія KALAS є надійним варіантом для одноразового посуду, оскільки його можна використовувати багаторазово. Продукція цієї серії виготовлена ​​з поліпропіленового пластику, який не б'ється і нешкідливий - без добавок. Їх також можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині (до 70 градусів).

Завдяки серії KALAS діти можуть насолоджуватися їжею самостійно та абсолютно вільно, а батьки можуть бути спокійні, знаючи, що продукція IKEA безпечна та довговічна. Skandik.com.ua пропонує широкий вибір товарів серії KALAS, які можна придбати за привабливою ціною. Завдяки цьому сім’ї в Україні можуть насолоджуватися якісними товарами IKEA, не виходячи з дому.

Серія KALAS також є ідеальним подарунком для маленьких дітей. У барвистих пастельних тонах ці вироби неодмінно привернуть увагу кожного малюка. Завдяки міцним і зручним матеріалам вироби KALAS прослужать вашій дитині довгий час.

IKEA завжди була відома тим, що створює продукти, які задовольняють потреби сімей, і серія KALAS є чудовим прикладом цього підходу. Ударостійкі, зручні для тримання та виготовлені з безпечних для дітей матеріалів, ці вироби ідеально підходять для малюків, які навчаються годувати самостійно. Батьки можуть бути спокійні, знаючи, що продукція IKEA довговічна та безпечна для їхніх дітей.

В Skandik - інтернет-магазині товарів IKEA ви можете знайти широкий вибір товарів KALAS за привабливими цінами. Завдяки цьому сім’ї в Україні можуть насолоджуватися якісними товарами IKEA, не виходячи з дому. Створений спеціально для малюків, асортимент KALAS є чудовим способом заохотити дітей їсти самостійно та навчити їх хорошим харчовим звичкам.

Підводячи підсумок, можна сказати, що серія продуктів IKEA KALAS – ідеальна пропозиція для сімей з маленькими дітьми. Пластиковий посуд і столові прибори ударостійкі, кольорові та зручні для тримання, що полегшує вашій дитині їсти самостійно. Ці продукти є надійним варіантом для одноразового посуду, оскільки їх можна використовувати знову і знову. Серія KALAS також є відмінним вибором для батьків, які шукають практичні та функціональні рішення для годування своїх дітей. Цю продукцію можна придбати в інтернет-магазині Skandik.com.ua, який працює на території України.